Volikogu


 

Volikogu on noorsotside kõrgeim organ kongresside (toimub aastas korra) vahelisel ajal. Volikogu koosolekud toimuvad 5-6 korda aastas. Volikokku valib iga klubi oma esindaja ning kongress kokku lepitud arvu esindajaid (viimasel aastal 9 esindajat).

Volikogu valib noorsotside juhatuse liikmed (va. president ja asepresidendid kelle valib kongress), kinnitab eelarve ja tegevuskava ning kujundab poliitilisi seisukohti.

IMG_4316

Alo Leilop – Volikogu juht

v_alo

Alo on õppinud Tartu Ülikoolis ajalugu ja riigiteadusi. Juba pika kogemusega noorsotsina näeb ta oma eesmärgina sisuliste seisukohtade arendamist ja väljakujundamist. Talle meeldib lugeda ja Dungeons and Dragonsit mängida, sellele lisaks meeldivad talle ka õnnelikud inimesed ja pitsa.

Peale telefoni, rahakoti ja mobiili on tal ka taskus alati pastakas, kuni see jälle ära kaob. Alo leiab, et inimkonna kõverast puust pole iial ühtegi sirget asja tehtud.

Alo on noorsotsides aktiivne, sest ta leiab, et headest mõtetest üksi ei piisa ning kuna üksi maailma ei paranda, seda peab koos tegema.

alo.leilop@gmail.com, 5309 5534

 


Aleks Desjatnikov – Volikogu asejuht

aleks

Aleks on Tartu Kristjan Jaak Petersoni gümnaasiumi õpilane, kes oma vabal ajal loeb ja käib kinos. Peale selle leiab Aleksi tihti erinevate väljaannete vahelt, kuna üheks ta hobiks on ka ühiskondlikel teemadel artiklite kirjutamine ja sõna võtmine.

Aleks on korraldanud palju üritusi nii noorsotsides kui ka oma kooli õpilasesinduses, sealhulgas debatte erinevatel teemadel teiste poliitiliste noorteühendustega. Lisaks on ta ka Tartu klubi esimees. Ta on kindlameelne ning annab kõik endast võimaliku, et püstitatud eesmärgid saavutada.

 

aleks.desjatnikov@noorsots.ee5355 0228

 


Volikogu liikmed on:

1. Aleks Desjatnikov
2. Ivar Juhkam
3. Alo Leilop
4. Ott Maidre
5. Martin Paluoja
6. Kadri-Ann Salumäe
7. Maris Sild
8. Kristjan Sillaste
9. Elo Tambur
10. Joonas Vahimets (Tallinna klubi)
11. Robert Rootslane (Tartu klubi)
12. Katre Kikkas (Valga klubi)
13. Keli Tubin (Järva klubi)
14. Helger-Hans Külmallik (Tapa klubi)
15. Karl Kirt (Tõrva klubi)