Too lastele lugemisrõõmu.

Vabatahtlikuna on sul võimalus juhtida ja organiseerida terve maakonna vabatahtlike tööd - vastutustundlik ülesanne annab sulle uhkelt juhtimiskogemust, võimaluse tutvuda paljude ägedate inimestega üle Eesti, juhtimis- ja projektijuhtimiskoolituse ja ka võimaluse väikestele nunnudele inimestele midagi armsat ja toredat ära teha.

Projektist "Too lastele lugemisrõõmu!"

Raamatuid saavad lasteaiarühmad osta alles siis, kui kõik muud vajadused on kaetud. Seetõttu ei ole paljudes lasteaedades sageli võimalust neid soetada. Tahame seda muuta, seetõttu kogume üle Eesti lasteraamatuid ja viime need lasteaedadesse. Projekti viib läbi MTÜ Noored Sotsiaaldemokraadid.

Anneta raamatuid

Kohalikul tasandil hakkame raamatuid koguma juba mõne aja pärast, praegu teeme veel selleks ettevalmistusi. Kui sa aga raamatutega oodata ei jõua ning tahad juba kohe annetada, siis võta meiega ühendust lasteaiad@noorsots.ee.

MIKS VABATAHTLIKUKS TULLA?

Vastavad meie projektijuhid ja vabatahtlikud.

v_barbara

Barbara Brigita Oja

"Too lastele lugemisrõõmu" projektijuht

Vabatahtliku kogemuse läbi on võimalik nii palju oma kogukonna jaoks ära teha! Projekti käigus saab nii väärtuslikku juhtimiskogemust, samas on oluline ja südantsoojendav proovida pakkuda lahendusi Eesti proleemidele.

 

 

v_monika

Monika Maljukov

Projekti koordinaator

Oleme ennegi keskendunud projektide abil erinevatele Eesti probleemidele ja ka just lasteaedadele. Vabatahtlikkusele tuginevaid projekte on hästi vastu võetud nii huviguruppide kui ka vabatahtlike poolt, kes on olnud projekti läbiviimisel põhiliseks mootoriks. Samuti ollakse seni oma saadud kogemusega väga rahul. Sinu abiga saame pöörata tähelepanu ühele probleemkohale Eestis ja olukorda paremaks muuta!

 

 

v_erik

Erik Liinar

Vabatahtlik

Vabatahtlikuna saadud kogemused on abiks nii tööl kui koolis - juhtimisoskuse arendamine on muutnud mind paremaks suhtlejaks, ootamatute olukordade lahendajaks ja ajaplaneerijaks. Lisaks sellele on vabatahtlik töö ka lihtsalt äge!