Juhatus

Noorsotside igapäevast tööd korraldab juhatus. Juhatusse kuulub president, kaks asepresidenti, peasekretär ning valdkonnajuhid. Juhatuse koosolekud toimuvad reeglina kaks korda kuus ning on avatud kõigile organisatsiooni liikmetele.

Juhatus korraldab valdkondlike töögruppide tööd, mille ülesanne on antud valdkonnas pakkuda juhatusele ja volikogule lahendusi ja valmistada ette noorsotside seisukohti.

juh


Monika Maljukov – President

v_monikaMonika on alati olnud veendunud, et ega miski ei muutu kui ise aktiivselt õiglasema ühiskonna nimel ei tegutse. Seetõttu ongi ta rohkem kui kümme aastat ise käe külge pannud – seda nii Eestis kui Euroopas. Võideldes nii üliõpilaste kui töötajate õiguste nimel.

Süda on alati tuksunud õigel pool – vasakul ja see tema 2013. aastal noorsotsidega liituma tõigi.

Monika tegeleb organisatsioonis kõigega – veendub, et noorsotsid oleks nähtavad, sisemiselt terved ja aktiivsed. Igapäevaselt töötab ta veel SDE büroos ja vabal ajal käib vajadusel ametiühingutel aktsioonidel abiks ning veedab võimalikult palju aega metsas seenel või matkates.

 

monika@noorsots.ee, 513 5430

 

Keli Tubin – Poliitilise valdkonna asepresident

Keli on omandanud kõrghariduse Tartu Ülikoolis eesti viipekeele tõlgi erialal. Hetkel õpib ta korraga kahes koolis: Tartu Kutsehariduskeskuses ärikorraldust ja Tartu ülikooli magistrantuuris kultuurikorraldust. Selle kõrvalt jõuab ta veel ka töötada Finnairi tütarettevõttes cargo spetsialistina ja Viipekeeletõlkide OÜ viipekeeletõlgina. Keli igapäeva meelistegevusteks on sportlikud tegevused, mis aitavad tal jääda positiivseks ja ammutada energiat uueks päevaks.

Noorsotsidega liitus ta 2011 aastal ning on sellest ajast alates aktiivselt panustanud organisatsiooni toimimisse. Keli on ka erakonna liige ja panustab eelkõige Järva piirkonda kuigi elab juba 4 aastat Tartumaal. Tulenevalt omandatud haridusest räägib Keli meelsasti kaasa teemadel, mis on seotud meditsiinilise erivajaduse, viipekeeletõlkide, turunduse ja ettevõtlusega.

Keli motoks on “If it doesn’t challenge you, it doesn’t change you!”.

keli@noorsots.ee


Madis Verro – Tehnilise valdkonna asepresident

18920130_1580777805327304_188513056360920063_n

madis.verro@noorsots.ee, 5663 0976

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Joosep Vimm – Peasekretär

joosep.vimm@gmail.com, 52 20 214

 

 

 

 

 

 

 


 

Getter-Agnes Aareleid – Juhatuse liige

Poliitika ja maailmaasjad on Getterit huvitanud juba varateismelisest saati. Peale keskkooli õppis Getter Tartu Ülikoolis ajalugu. Pärinedes täiesti tavalisest Eesti perekonnast väikeses alevikus Tallinna külje all, on Getter nii-öelda tavalise Eesti eluga igati kokku puutunud ning seetõttu on tema hingeasjaks just poliitika inimestele lähemale toomine. Eesti on demokraatlik riik, kuid paljud ei tea oma tegelikest võimalustest ja õigustest kaasa lüüa.
 
Inimesena, kelle jaoks on tähtis võrdsed võimalused kõigile, hoolimata soost, välimusest, palganumbrist või seksuaalsest sättumusest, olid Noored Sotsiaaldemokraadid Getteri jaoks ainuke loogiline valik ning ta on olnud liige aastast 2015. Getter usub, et nooruslikku vaimu tuleks säilitada kogu elu ning vabal ajal armastab ta mängida laua- ja rollimänge, loovkirjutada ja folklaule laulda.

getteragnes.aareleid@gmail.com , 5650 4771

 


 

 

Barbara Brigita Oja – Juhatuse liige

v_barbara

Barbara on riigiteaduste tudeng Tallinna Ülikoolis ja ta on õppinud semestri ka Helsingi ülikoolis. Ta on saavutanud suure kogemuste ja teadmiste baasi korraldades konverentse ja olles vabatahtlikuna erinevate kultuurisündmuste toimumise kõrval.

Vabal ajal meeldib talle kokata, lugeda ja erinevatel teemadel podcaste kuulata. Kui ta muusikat kuulab, siis on see selline, millele saab kõvasti ja valesti kaasa laulda. Noortes Sotsisaaldemokraatides tahab Barbara tegeleda endale südamelähedaste teemadega nagu võrdõiguslikkus, integratsioon ja hariduspolitiika. Barbara lähtub elus põhimõttest, et kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab.

barbara.brigita@gmail.com, 56254543

 


 

Rahel Aerin Eslas – Juhatuse liige

rahel.eslas@gmail.com , 5519 454

 


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga