Tule meiega

Kui sa veel ei tea kas meiega liituda, siis on meil sulle kolm head põhjust, miks olla noorsots.juh

1. Maailmavaade

Veendu oma maailmavaates, sest see on peamine põhjus, mille järgi sa poliitiliste noorteühenduste vahel valiku tegema pead.

KUI…

Sa pead õigeks, et vaesesse perre sündinud lapsele peab riik pakkuma abi ja toetust, kui vanematel pole raha tema koolitamiseks ning oskuste arendamiseks. Sedasi loome lapsele teistega võrdsed võimalused saada targaks ja edukaks…

Sa arvad, et ennekõike peavad olema maksud õiglased (mis arvestavad inimeste võimet ühiskonda panustada), mitte ühetaolised (sõltumata sissetulekust ühesugused)…

Sa arvad, et riigi juhtimisel ei saa alati taga ajada efektiivsust (raha kokkuhoid), mõned asjad ongi kallid ja neid ei saa rahas mõõta (haridus, võimalus elada maal, keskkond)..

… kui sa oled nendega päri, siis jagad meiega ühte maailmavaadet. Kui sa ei tundnud midagi südamelähedast, siis sinu valikuks võiks olla parempoolsed Reformi- või IRL noored.

2. Tegevus

Kui eelistad lisaks mõnele peole asjalikke tegevusi nagu koolitused, väitlemine, arutelud jne. Kui tahaksid kaasa rääkida Eesti elu kujundamisel, näiteks teha ettepanekuid seadustesse või muuta valla/linna noorte elu paremaks, siis sobime meie sulle. Kui soovid teha midagi muud, siis vaaata teisi noorteühendusi, kui soovid ainult täiega pidu panna, siis vaata teisi poliitilisi noorteühendusi.

3. Sõbrad ja tuttavad

Sinu praegustest sõpradest ja tuttavatest saavad tulevikus vallavanemad, linnapead, Riigikogu liikmed, ministrid, tippärimehed, mõnest ka tublid õpetajad, tuletõrjujad või teadlased. Kui soovid ka ise edukas olla, siis tule meiega. Garanteerime head sõbrad täna, tulevik on juba sinu enda teha!

Liitumisavalduse saad alla laadida SIIT.

Täida avaldus ära, pane digiallkiri alla ja saada meile noorsots@noorsots.ee! Võid avalduse ka välja printida ja tuua meie kontorisse Toompuiestee 16, Tallinn. Liitumiseks võid ka ühendust võtta: noorsots@noorsots.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga