Maris Sild: Eilsest olen Tallinna Linnavolikogu liige

Meie peasekretär Maris Sild on 31. märtsist alates Tallinna linnavolikogu liige. Maris kirjutas oma blogis sellest järgnevalt:

volikogu

Sügisel lõppes mu ametiaeg noortevolikogus ja tundus igati loogiline samm, et võiksin edaspidi kaasa rääkida Tallinna asjades just linnavolikogu liikmena. Läks aga veidi teistmoodi ja siiani juhtisin aseesimehena Kristiine halduskogu. Muudatused sotside Riigikogu fraktsioonis viisid aga Riigikokku Barbi Pilvre ja mind omakorda linnavolikokku. Seega vastavalt eilsele valimiskomisjoni otsusele, kuulun nüüd Tallinna Linnavolikokku.

Minu esimene samm saab olema kindlasti end asjadega kurssi viimine. Kuigi olen võimalikult palju volikogu istungeid ülekande vahendusel jälginud ja end toimuvaga kursis hoidnud, siis pole see kindlasti piisav olnud. Jätkan tegutsemist ja opositsioonis olles tähelepanu pööramist just mulle südamelähedastele teemadele. Sotside fraktsiooni noorima liikmena ning noortevolikogu vilistlasena ei jää kindlasti tähelepanuta ka noori puudutavad teemad. Juba oma esimesel volikogu istungil plaanin sisse anda ka oma esimese arupärimise.

http://blogid.sotsdem.ee/marissild/2014/04/01/eilsest-olen-tallinna-linnavolikogu-liige/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga