Noored sotsiaaldemokraadid valisid volikogu juhid ja juhatuse liikmed

Noorte Sotsiaaldemokraatide volikogu (8)Noorte Sotsiaaldemokraatide volikogu juhiks valiti Viljandi linnavolikogu sotsiaaldemokraatide fraktsiooni esimees Juhan-Mart Salumäe ning asejuhiks Tõlliste vallavolikogu liige Katre Kikkas .

“Noorsotsidel on hea meel, et erakonna üldkogu eel toimub aktiivne arutelu nii erakonna kui ka sõsarorganisatsioonide tuleviku üle. Meil on kaks väga tugevat kandidaati erakonna esimehe kohale, kelle jaoks on oluline, et noored oleksid aktiivsed ning panustaksid nii oma kodukoha kui ka riigi arengusse,” ütles Noorte Sotsiaaldemokraatide volikogu juht Juhan-Mart Salumäe.

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimehe kandidaadid Sven Mikser ja Jevgeni Ossinovski tutvustasid koosolekul noorsotsidele oma programmi erakonna tulevikust ning arutasid noortele olulistel teemadel.

Volikogu koosolekul valiti ka Noorte Sotsiaaldemokraatide juhatuse liikmed. Teiseks asepresidendiks valiti senine arendusvaldkonna juht Ann Vaida, liikmetevaldkonna juhiks endine TLÜ Üliõpilaskonna juhatuse aseesimees Raiko Puustusmaa, arendusvaldkonna juhiks TLÜ riigiteaduste üliõpilane Liis Ivaste, haridus- ja demokraatiavaldkonna juhiks bioloogia ja praktilise loodusteaduse õpetaja Ott Maidre, majandus- ja sotsiaalvaldkonna juhiks TLÜ riigiteaduste üliõpilane Martin Paluoja. Ühenduse peasekretäriks kinnitati Tõrva linna noortevolikogu ja Valgamaa Noortekogu aseesimees Sirli Pippar. Juhatusse kuuluvad veel ühenduse president Maris Sild ja esimene asepresident Monika Maljukov.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga