Päev Raimond Kaljulaiu töövarjuna

Hei kamraad!

Paljudele mõistamatuks jääv Raimondi “isikukultus” tõi talle möödunud esmaspäeval lausa neli töövarju. Üheskoos veedeti vägagi sisukate arutelude rohke ning meeleolukas päev, mille jooksul said noored küsida südamel olevaid küsimusi ja ülevaate riigikogu liikme tööst.

Oma kogemuse Raimondi töövarjuna võtab kokku noorsotside Ida-Virumaa juht Helin.

“Äärmiselt meeldiv oli vestelda haritud, ambitsioonikate ning sinuga ühel lainel olevate noortega! Põhjalikumalt lahkasime mulle südamelähedasi teemasi nagu haridus ning venekeelne elanikkond.

Esialgu olin veidi kriitiline, kuidas korraga nelja varjutajaga päev välja kujuneb, kuid tulemus oli hoopistükis üle ootuste positiivne ning leidsime teiste noortega kiiresti ühise keele.
Päev algas väliskomisjoni koosolekuga, lõunatasime mulle armsas Telliskivi loomelinnakus, misjärel tutvustas Raimond meile põhjalikumalt ajaloolist Toompea hoonet, sealhulgas nägime ära nii jõusaali kui ka Pika Hermani otsast avaneva vaate Tallinnale.
Meeli elavdas Riigikogu istung (mis on järelvaadatav lingil https://www.youtube.com/watch?v=ckDZi7hdq4Y ), ainult popcorn oli puudu.
Päeva lõpetasime Sotsiaaldemokraatliku erakonna üritusel, kus esindasime noorte häält ning oli näha kontrasti ülejäänud seltskonnaga, mis süvendab minu kindlat seisukohta, et noori tuleb kaasata poliitikasse üha enam ning sihilikumalt.
Aitäh sulle veel kord raimond! Aitäh teile Elizabeth, Hannabel ning Gregor!”

Helin, noorsotside Ida-Virumaa klubi juht

4.detsember 2019