Talvine Sotsiaalse Liidri Akadeemia

Jaanuari viimasel päeval kogunesid Noored Sotsiaaldemokraadid Väätsale, et seal veeta 3 mõnusat ja tegusat päeva. Akadeemia teemaks oli sel korral „Juhist liidriks, kroonist euroni ja majandus A-Z-ni“.
Nagu ikka, alustada tuleb lõpust, seega esimeseks esinejaks oli Rannar Vassiljev, erakonna liige, kes rääkis erakonna majandusprogrammist. Kuna reedel alustasime kohe üpris keerulise teemaga, siis õhtu lõpetas intrigeeriv mäng „Meediamull“.

Teisel päeval rändasime Euroopasse ning Europarlamendist rääkis Ivari Padar, Europarlamendi saadik. Muhedad kaks tundi läksid Ivari juttu kuulates linnulennul ning aeg oli hakata tegutsema. Meie Europarlamendi kandidaat Liina Raud tutvustas oma programmi ning käis kõikide osalejatega Türil ja Paides enda plaane tutvustamas ning abilisi otsimas.

DSC_0200

Meeleolukas päev lõppes veelgi meeleolukamalt – Väätsa rahvamajja kogunesid klassiõhtule tippsportlased. Õhtuse programmi üldiseks teemaks oli „Suusabaasis on tantsupidu!“. Näha sai naerutavaid sketše, kustumatuid karaktereid ja osaleda sai lõbusates mängudes. Tantsupidu kestis hiliste õhtutundideni ning osalejad uinusid jala tatsudes ning naerul sui.

Pühapäeval said noorsotsid endale juurde suurel hulgal häid juhte. Sellele aitas kaasa Margus Ots, kes viis läbi juhtimise aluste koolituse.

Väätsal toimusid valdkondade koosolekud, volikogu koosolek ning klubijuhtide koosolek. Nii palju tegusid mahtus ühte vahvasse nädalavahetusse! Selle kõige eest täname juhatust, vallavanemat Lauri Läänemetsa ning kõiki abilisi ja osalejaid. Järgmise korrani!

DSC_0006

Keidy Säinas, Valga klubi:

„Valga klubi valmistus Väätsale tulekuks juba kaks päeva ette, autod millega saabusime olid kaunistatud klubiliikmete piltidega , kes kahjuks tulla ei saanud. Kohale jõudes oli rõõm näha ka uusi inimesi, keda varem polnud kohanud. Esinejaid oli hea kuulata ja teemad millest räägiti olid harivad ning huvitav oli kuulata. Kuid õhtused etteasted suusabaasis muutsid SLA ikka tõeliselt vingeks, laval toimunu tõestas ikka väga selgelt, et noorsotsid juba teavad kuidas huumorit teha. Selliste andekate ja aktiivsete noortega pole mingi probleem tuua Liina Rauale vajalikud hääled. See nädalavahetus oli tõeliselt tore, mis pole aga midagi erilist, sest noorsotsidega koos on alati ülivinge aega veeta!“

Natali Joonas, NS arendusvaldkonna juht ja SLA peakorraldaja

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga