Noored sotsiaaldemokraadid valisid uued volikogu juhid ja juhatuse liikmed

IMG_4316

12. juunil toimunud volikogu koosolekul valiti Noorte Sotsiaaldemokraatide uueks volikogu juhiks Alo Leilop ning asejuhiks Aleks Desjatnikov.

“Tunnen, et mul on organisatsioonile oma kogemuste ja oskustega palju anda. Samuti pakub amet hea võimaluse õppida noorsotse paremini tundma  ja ka oma juhioskusi tõsiselt proovile panna,” põhjendas Leilop juhiks kandideerimist.

Volikogu asejuht Aleks Desjatnikov on noor aktivist, kes varasemalt silma jäänud asjakohaste sõnavõttudega meedias ning erinevate atraktiivsete poliitsündmuste korraldamisega, mille eesmärgiks on eelkõige harida noori.

Volikogu koosolekul valiti ka Noorte Sotsiaaldemokraatide täiendavad juhatuse liikmed. Kandideerimine toimus neljale vabale juhatuse liikme kohale. Juhatusse osutusid valituks Egon Holger Erik Liinar, Jekaterina Trumm, Karl Pütsepp ning Barbara Brigita Oja .

Riigiteaduste tudeng Egon Holger Erik Liinar tegeleb kooli kõrvalt Tallinna Ülikooli tudengite õigustuste kaitsmise ja ürituste korraldamisega.
Jekaterina Trumm on Tallinna Arte Gümnaasiumi õpilane, kes on ka Mustamäe Noorteparlamendi asespiiker.
Karl Pütsepp on aktiivne Tartu Tamme Kooli õpilane, kes juhib ka bioloogiaringi ning on Piirissaarel giid. Barbara Brigita Oja on riigiteaduste tudeng, kes on ka Helsingis vahetusõpilane olnud ning tegelenud vabatahtlikuna erinevate ürituste ja konverentside korraldamisega.

Juhatusse kuuluvad veel ühenduse president Monika Maljukov, asepresidendid Ann Vaida ja Merilin Lukk ning peasekretär Sirli Pippar.

Palju õnne ja edu uues ametis nii volikogu juhtidele kui värsketele juhatuse liikmetele!