Noorsotsid valimisteks valmis!

logod koos (1)

Seisame silmitsi olukorraga, kus noored liiguvad pärast gümnaasiumi või koguni põhikooli lõppu suurlinnadesse. Õppima. Maailma avastama. Otsima võimalusi eneseteostuseks. Ja kuidas saab seda neile pahaks panna, kui maal elamine seostub üha enam tühjaks jäätud külapoega. Või mahajäetud hoonega, kus mõni aasta tagasi kilkasid väikesed lapsed. Või rohtu kasvanud muruplatsiga, kus gümnasistid harjutasid eelseisvateks korvpalli lahinguteks.

Noorsotsidena näeme, et maakohtade tühjaks vajumise ning massiline linnastumise taga seisneb riigi tegevusetus ning hoolimatus. Kuid olgugi- tähtsaimad muutused eluteel saavad alguse kodust ja kodukohast, mille tõttu peame oma väikeseid külasid ja pisikesi alevike hoidma.

..Ning siin mängib olulist rolli noored. Noored, kellel on huvitavad ideed. Noored, kes näevad muutust vajavaid kohti. Noored, kes on valmis mitte ainult visioneerima, vaid ka kätt külge panema. Nüüd on meie kord. See on meie aeg!

Kutsume üles kõiki noori ja nooremeelseid, kõiki julgeid ja asjalike noori kandideerima! Noored on täna. Homme. Ülehomme. Me oleme mitte ainult tulevik- seda on mugav öelda. Me oleme olevik!

Selleks, et ettevalmistus eelseisvaks oleks võimalikult laiapõhjaline, korraldame Sotsiaalse Liidri ürituste sarja. Ehk kuidas end promoda? Mis teemal võiks sõna võtta? Kuidas sõpru kaasata? Kas ma olen hea väitlemises?

Tule Sotsiaalse Liidri akaademiasse ning saa teada! Akadeemia toimub 17.-18. august Raplamaal, Purku põhikoolis. Broneeri kuupäev ära ning täpsustav info laekub jooksvalt!

PS. ära unusta kiigata www.liidriakadeemia.eu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga