Kandideeri praktikale Euroopa Parlamenti Brüsselis

Euroopa Liidu pealinn ootab kahte teotahtelist praktikanti. Praktika kestab 5 kuud, algusega september 2018. Francis Valsi fond tasub praktikandile nii Brüsselisse ja tagasi sõidu kui stipendiumi kohapeal elamiseks. Lisaks on praktika käigus vähemalt kahel korral võimalik kaasa teha Euroopa Parlamendi kokku pakkimine, Strasbourg’i viimine ja seal plenaaristungi pidamine.

See on võimalus näha lähedalt Euroopa Liidu otsustusprotsesse ja poliitikategemist. Lisaks on Brüssel tõeline rahvaste kaleidoskoop, kus võimalik tutvuda ja lävida paljude erinevate huvitavate inimestega. Mida arvavad loodushoiust tšehhid? Miks roaminguvabadus itaallastele ei meeldi? Miks kolib Euroopa Parlament korra kuus Belgiast Prantsusmaale? Mis on hetke põletavamad teemad majandus- ja rahanduskomisjonis? Kui suur ikkagi on pissiv poiss ja mitu kera on Atomiumil? Kui tahad neile küsimustele vastust, on praktika Euroopa Parlamendis just Sinule!

Kandideeri kohe ja saa võimalus elada 5 kuud Euroopa südames. Põnev töö, hindamatu võrgustik, nädalavahetused Amsterdamis, Pariisis ja Luksemburgis. Kandideerimistähtaeg on 4. mai.

 

Nõuded kandidaadile:

18-35-aastane

Euroopa Liidu kodanik

Jagab sotsiaaldemokraatlikku maailmavaadet (ei pea olema Noorsotside ega ühegi erakonna liige)

Lõpetanud BA või õppinud ülikoolis vähemalt 6 semestrit

Oskab eesti ja veel vähemalt 1 S&D töökeelt (inglise, prantsuse, saksa, hispaania)

Kuidas kandideerida?

Saada oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 04.05.2018 aadressile praktika@noorsots.ee

Kõigi vestlusele pääsenutega võtame ühendust mai alguses.

Lisainfo:

Joosep Vimm

5220214

joosep@noorsots.ee